Resident Evil Village Download PC Pobierz Pełna Wersja

Resident Evil Village Download

Resident Evil Village

19,99 zł - 39,99 zł
Kup Teraz
Resident Evil Village Download

RESIDENT EVIL VILLAGE DELUXE EDITION DOWNLOAD PC

Nie czekaj i zagraj już dziś w najnowszego Resident Evil Village Download , ta gra wciągnie Cię na wiele godzin mrocznej walki i ucieczek

Wersja gry zawiera wszystkie dodatki oraz akcesoria z pakietu deluxe

Resident Evil Village Download

 1. Pobierz Instalator z mirrora który widzisz powyżej , wystarczy go pobrać i uruchomić.
 2. Uruchom Instalator , postępuj zgodnie ze wskazówkami na ekranie , wybierz swoje miejsce instalacji.
 3. Gdy rozpocznie się pobieranie pliku , poczekaj prędkość pobierania oraz waga jest zależna od łącza oraz gry.
 4. Gdy pojawi się okienko aktywacji gry porostu postępuj zgodnie z tym co widzisz na ekranie.
 5. Po pobraniu unikalnego klucza aktywuj grę , klucz zostaje z tobą i grą na zawsze.
 6. Zaktualizuj grę , instalator prosto przeprowadzi Cię przez proces aktualizacji.
 7. Po prostu graj! > Jeśli masz jakiś problem przejdź do zakładki Jak Pobrać ?

Jeśli masz problem z wysłaniem SMS tutaj poradnik :

Jak odblokować możliwość wysyłania SMS ?

Dlaczego warto pobierać gry z naszej strony symulatorki.pl ?

 • Bezpieczeństwo Instalatorów – Nie ma nic bardziej ważnego niż nasze bezpieczeństwo i to co pobieramy , u nas możesz czuć się bezpiecznie używając strony jak i pobierając installatory , posiadamy zabezpieczenie SSL , które gwarantuje was całkowite bezpieczeństwo.
 • Duża szybkość pobierania – Serwery nie posiadają LIMITÓW POBIERANIA , co oznacza że zawsze pobieracie z pełną prędkością gry , i wykorzystujecie pełną możliwość waszego internetu.
 • Najnowsze i najlepsze gry – U nas znajdziecie największe hity , najlepsze gry oraz wszystkie klasyki , nasza biblioteka cały czas się rozrasta i daje wam codziennie mnóstwo rozrywki.
 • Polska Wersja Językowa – Wszystkie nasze gry posiadają polską wersje językową , również dostępna jest Angielska oraz Francuska.
 • Gra Online – Po aktywacji swojego klucza unikatowego możliwość gry ONLINE . Wiele gier posiada taką możliwość a wy możecie dodać grę do swoich bibliotek STEAM / Origin / EPIC GAMES / UPLAY , jest to naprawdę bardzo wygodne i zachwalane przez naszych użytkowników.
 • Instalatory aktualizacje – Wszystkie nasze instalatory są aktualizowane , oraz sprawdzane , czyli nawet gdy pobierzecie grę która ma 5 lat , jest ona cały czas AKTUALIZOWANA i w najnowszej wersji gry!

Nasz serwis da wam 100 % Satysfakcji oraz gwarancji. Więcej o grze i instalatorze poniżej

Resident Evil Village Download PC Informacje o grze oraz instalatorze

Resident Evil Village Pełna Wersja

Mówiąc najprościej, „Resident Evil Village” to jedna z najlepiej wyglądających gier, jakie kiedykolwiek stworzono, tworząc nawiedzoną atmosferę, która pozostanie z tobą na długo po zakończeniu gry. Gracze mogą spodziewać się gry, która łączy kinową prezentację z napiętą strzelaniną i rozwiązywaniem zagadek, podczas gdy „Village” odkrywa serię labiryntowych miejsc ukrytych w odległym europejskim mieście.

Village występuje w roli głównego bohatera „Resident Evil 7”, Ethana Wintersa, po trzech latach od zakończenia tej gry. Po tym, jak rodzina Wintersów zostaje zaatakowana przez oryginalnego bohatera Resident Evil, Chrisa Redfielda, Ethan wyrusza na poszukiwanie swojej córeczki. Podróż przenosi Ethana do europejskiej wioski prześladowanej przez wilkołaki i demony, na czele której stoi tajemnicza kultowa postać o imieniu Matka Miranda.

W miarę rozwoju przygody Ethana gracze znajdują wskazówki, które wyjaśniają, dlaczego rodzina Ethana została zaatakowana, rola Chrisa i co zaplanowała Matka Miranda. Gracze będą stopniowo odkrywać legendy, które nawiedzają wioskę, poprzez zamki, fabryki i bagna, szukając rodziny Ethana i starając się uciec.

Resident Evil Village Download
Resident Evil Village Pobierz Pc

„Resident Evil Village” to pierwszoosobowy survival horror; oznacza to, że pocisków jest niewiele, a gracze nie będą w stanie wystrzelić się w każdej sytuacji. Zamiast tego Ethan przeszukuje wioskę w poszukiwaniu zasobów i kluczowych przedmiotów, aby uciec. W wielu przypadkach rozwiązywanie zagadek jest ważniejsze dla ucieczki z wioski przypominającej labirynt niż walka z wrogami.

Ciągła eksploracja jest niezbędna do postępu, a gracze są zachęcani do nauki mapy i układu wioski, aby w jak największym stopniu unikać niebezpieczeństw. Ethan może wytwarzać przedmioty za pomocą znalezionych zapasów, a ostatecznie przybywa kupiec, który ułatwia uzupełnianie i kupowanie lub ulepszanie broni.

Jeśli chcesz po prostu cieszyć się strzelaniną, „Resident Evil Village Pobierz” ma również specjalny tryb zwany Mercenaries, który pozwala walczyć z niekończącymi się falami wrogów, dopóki nie umrzesz lub skończy się czas rundy. Capcom zawiera również tryb online dla wielu graczy o nazwie Re: Verse, ale będzie gotowy do gry dopiero pod koniec tego lata.

Resident Evil Village Download
Instalator Resident Evil Village PC

Resident Evil Village Deluxe Edition Download PC informacje o DLC czy warto ?

Wersja która wam oferujemy zawiera wszystkie dostępne dodatki do gry w wersji deluxe , ale czy warto ? Oczywiście że tak ! Taka wersja daje więcej możliwości, liczne dodatki co dodatkowo wciągnie Cię na jeszcze więcej godzin fascynującej gry. Resident Evil Village Download PC

Dodatki które wam oferujemy instalują się odrazu razem z pełna wersja gry.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *