Jak pobrać gry – Poradnik?

Jak pobierać gry z symulatorki.pl? Dowiedz się już teraz!

Instalacja gry za pomocą naszego urządzenia nigdy nie była taka prosta! Koniec z ręcznym wypakowaniem wszystkich plików, z kopiowaniem cracków, wprowadzeniem zmian w rejestrze czy zmienianie innych konfiguracji. Prostota w instalacji nie oznacza jednak, że wszyscy będziemy z automatu wiedzieli co należy zrobić, aby cieszyć się z gry w oka mgnieniu.

Z tego właśnie względu stworzyliśmy bardzo prosty tutorial, w którym pomożemy wam w procesie, który rozpoczyna się od pobrania instalatora, a kończy na zainstalowaniu i uruchomieniu gry. Sprawdźcie zatem co należy zrobić, aby cieszyć się swoją ulubioną produkcją!

Instrukcja krok po kroku jak pobierać gry

Pomimo swojej prostoty, symulatorki.pl to miejsce, które zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencyjnych stron z grami do pobrania. Jest to przede wszystkim najbezpieczniejsze i najszybsze źródło wszystkich tytułów. Aby jednak cieszyć się nimi w bezproblemowy sposób, przygotowaliśmy szczegółową instrukcję, co zdecydowanie ułatwi wam otrzymanie gry.

  • Zawsze korzystaj z linków na naszej stronie

W celu pobrania jednego z oferowanych tytułów na symulatorki.pl, należy kliknąć i wejść w jeden z mirrorów, który oferujemy. Przekieruje nas on w bezpieczne miejsce, gdzie znajduje się instalator oraz wszystkie pliki niezbędne do uruchomienia konkretnej gry.

Metoda ta jest bardzo szybka i nie wymaga od nas żadnych dodatkowych programów instalacyjnych czy innych skomplikowanych procesów. Warto również zauważyć, że prywatne serwery, na których znajdują się gry oraz instalatory, oferują niezwykle szybkie połączenie, co przekłada się na jeszcze szybsze pobranie i zainstalowanie gry.

  • Otwórz instalator

Po ściągnięciu produktu, należy kierować się zgodnie z instrukcjami, jakie dane okienka oferują. Oznacza to, że będziemy musieli kliknąć przycisk „dalej” kilka razy. Nasze oprogramowanie zostało przygotowane w języku polskim. Oznacza to, że nie będziemy mieli problemów ze zrozumieniem instalatora.

  • Postępujemy zgodnie z instrukcjami widniejącymi na ekranie

Podczas instalacji nasze narzędzie będzie wymagało podania katalogu instalacyjnego. To właśnie tam zostanie pobrana, a następnie zainstalowana produkcja. Standardowo wybrany zostanie folder Program Files na dysku z zainstalowanym Windowsem (klasycznie jest to dysk C). Możemy jednak zmienić miejsce docelowe poprzez kliknięcie przycisku „przeglądaj”.

  • Aplikacja samoistnie rozpocznie pobieranie, a następnie instalację gry

Usługi oferowane na symulatorki.pl zostały przygotowane w taki sposób, aby jak najbardziej uprościć cały proces instalacyjny. Oznacza to, że zautomatyzowano niemalże każdy proces. Jeśli chodzi o samą instalację, to najpierw pobrane zostaną pliki instalacyjne gry do folderu TEMP. Są to pliki tymczasowe, który po pobraniu i zainstalowaniu wszystkich niezbędnych plików zostaną usunięte.

Jest to bardzo dobre rozwiązanie, gdyż nie musimy martwić się o miejsce na naszym, które w wielu innych przypadkach byłoby zajęte podwójnie – przez grę oraz przez instalkę. Gdy pobieranie gry zostanie ukończone, rozpocznie się instalacja. Cały proces może maksymalnie trwać od 15 do nawet 300 minut. Jednakże, im szybsze połączenie internetowe i im szybszy dysk posiadamy, tym krócej pobieranie i instalacja będzie zajmować.

  • Aktywacja produktu

Po zainstalowaniu gry, będziemy musieli przejść proces weryfikacyjny, dzięki któremu otrzymamy dostęp do klucza PROMOCYJNEGO. Jest to unikatowy klucz aktywacyjny, który pozwoli nam na przetestowanie pełnej wersji gry, ze wszystkimi opcjami odblokowanymi, a nawet z dostępem do trybów online.

Gdy klikniemy w przycisk „Uzyskaj klucz PROMOCYJNY”, przeniesieni zostaniemy na stronę, z której możliwe będzie pobranie unikalnego klucza aktywacyjnego. Aby to zrobić, będziemy musieli wysłać jeden SMS. Pozwoli on na odblokowanie usługi.

Ze względu na to, że niektórzy odwiedzający nie ukończyli 18 roku życia, upewniliśmy się że proces ten został dostosowany do wymagań każdego z nas, w tym osób nieletnich. Pozwoli to każdemu na odblokowanie swojej ulubionej gry!

  • Uzyskaj klucz

Aby odblokować dostęp, będziemy musieli wysłać sms oraz podać nasz adres e-mail. W ten sposób klucz zostanie przypisany do naszego konta, co także pozwoli na weryfikację. Należy pamiętać o tym, że otrzymany kod SMS wpisujemy w pole obok. Tylko w ten sposób uzyskamy klucz.

  • Wprowadź klucz i poczekaj na zakończenie instalacji

Zazwyczaj należy odczekać od minuty do maksymalnie 5 minut na to, aby system przesłał nam unikalny klucz. Gdy go już otrzymamy, należy wprowadzić kod do okna instalatora i kliknąć przycisk „dalej”.

W tym momencie zostaje nam jedynie odczekać do zakończenia instalacji. Po jej zakończeniu, wszystkie pliki pobrane do folderu TEMP zostaną usunięte, a my otrzymamy dożywotni dostęp do pobranej gry. Klucz, którym aktywowaliśmy produkcję, pozwoli nam na jej późniejszą aktywację w przypadku odinstalowania gry bądź jej instalacji na innym komputerze.

  • Możliwa dodatkowa aktualizacja

W wielu przypadkach gry oferują dostęp do usług online. Mowa tutaj nie tylko o typowych trybie multiplayer, ale również o trybach kooperacyjnych. Aby cieszyć się w pełni działającą grą, możemy zostać poproszeni o pobranie dodatkowej aktualizacji. Ma ona za zadanie wprowadzić najświeższe zmiany do gry, które producent wydał w ostatnim czasie.

W przypadku jakichkolwiek problemów bądź pytań, zachęcamy do kontaktu z naszym suportem.